Az Autoneum Magyarország Kft. ajánlata: raktáros

2023. 01. 31. (08:47)

A svájci székhelyű Autoneum Vállalat világszinten piacvezető a járművek hő- és hangszigetelő elemeinek gyártásában. Meglevő csapatunkba keresünk kollégákat Komáromban az Ipari parkban. Az Autoneum Magyarország Kft. 2018 óta működik, külső és belső autókarosszéria burkolati elemeket fejleszt és gyárt. Vevőink között megtalálhatók Európa, Észak-Amerika, Dél-Amerika és Ázsia vezető autógyárai. Az Autoneum 20 országban, 50 telephellyel rendelkezik, és több mint 11.000 munkavállalót foglalkoztat világszerte.

Az alábbi munkakörbe keressük új munkatársainkat: raktáros

Feladatok:

Termelőterületek kiszolgálása, komissiózás a kiadott anyaglista alapján
Késztermékek begyűjtése a termelési területekről
Anyagok tárhelyre történő elhelyezése, kivétele, összepakolása
Mozgatott tételek könyvelése SAP-ben (Scanner)
Leltárra vonatkozó feladatok
Emelőgép használat
Dokumentációkezelés

Elvárások:

2-3 éves raktárosi tapasztalat előny, de pályakezdőket is várunk
3324 típusú targoncás jogosítvány, OKJ bizonyítvány megléte
MS Office ismeretek (Excel, Word)
Raktári rend fenntartása
Pontosság, precizitás
Önálló munkavégzés
3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

Belépő bér bruttó 410 e Ft/hó
Műszakpótlék 30%
Mozgóbér havonta belépő béren felül
Cafeteria már az első teljes hónaptól nettó 30 ezer Ft, belépő béren felül
Céges ingyenes buszjárat Komárom, Koppánymonostor, Szőny, Almásfüzitő, Nagyigmánd, Ács településekről
Saját autóval más településről bejárás támogatás bruttó 75 Ft/km
Biztonságos munkakörnyezet, veszélyes anyaggal nem dolgozunk
Európai szintű, emberközpontú vállalati kultúra
Előrelépési lehetőség
Tiszta, rendezett környezet, ingyen kávé, heti gyümölcsnap, rendszeres vitaminosztás
Karácsonyi ajándékcsomag

Állás, munka területe(i):

Szállítás, Beszerzés, Logisztika
Raktározás, Készletezés
Szakmunka
Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Munkáltató

Autoneum

Teljes név:

Autoneum Magyarország Kft

Székhely:

Irinyi J.u.8. 2900 Komárom

Fő tevékenység:

Autóalkatrész-gyártás