Az Enchem Hungary Kft. ajánlata: könyvelő

2024. 02. 09. (06:57)

Feladatok

-Számlák könyvelése
-Számlázás
-Riportok, kimutatások ,zárások készítése
-Átutalások összeállítása
-Bérszámfejtés
-Bevallások, adatszolgáltatások készítése: ksh, szja, termékdíj, EPR stb.

Elvárások

– Mérlegképes könyvelő vagy pénzügyi-számviteli főiskolai végzettség
– Legalább 2 év könyvelési tapasztalat
– Kommunikáció képes , középszintű, aktív angol nyelvtudás
– Erős excel ismeret
– Precíz, maximalista személyiség

Előnyt jelent

-IFRS ismeret
-Adótanácsadó képesítés, vagy széleskörű (nemzetközi) adózási ismeretek
-Vámszabályok ismerete, vámkezelői tapasztalat/végzettség
-Kontroller végzettség/tapasztalat
-Kisebb könyvelési szoftware ismerete

Amit kínálunk

-versenyképes fizetés
-könyvelési, pénzügyi, számviteli folyamatok kialakításának lehetősége egy új multinacionális gyártóvállalatnál

Céginformáció

Az Enchem 2012-ben alakult Dél-Koreában, és akkumulátorokhoz használt elektrolit gyártására specializálódott.
2024-ben kezdjük meg termelésünket Komáromban, ezért bővülő, multikulturális , barátságos csapatunkba most új kollégánkat keressük!

Munkáltató

Enchem Hungary Kft.

Székhely:

Komárom, Irinyi János u 3, 2903