Az Enchem Hungary Kft. ajánlata: mérnök munkatárs

2024. 02. 09. (06:58)

Feladatok

– Akkumulátorokhoz használt elektrolit gyártó vállalat felépítésében való részvétel és a gyártás folyamatos működtetésének mérnöki támogatása.

Elvárások

– Mérnök végzettség (minden mérnöki terület jelentkezését várjuk)
– Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent

– Termelési, minőségügyi vagy elektronikai mérnöki tapasztalat (preferáltan legalább 3 év)
– Akkumulátorgyártó cégnél szerzett tapasztalat
– Egyetemi villamosmérnöki, gépészmérnöki , minőségügyi mérnöki vagy vegyész végzettség

Amit kínálunk

-Egy új gyártócég nyújtotta fejlődési, előrelépési lehetőségek és kihívások.
-Versenyképes fizetés

Céginformáció

Az Enchem 2012-ben alakult Dél-Koreában, és akkumulátorokhoz használt elektrolit gyártására specializálódott.
2024-ben kezdjük meg termelésünket Komáromban, ezért bővülő, multikulturális csapatunkba most mérnökök jelentkezését is várjuk!

Munkáltató

Enchem Hungary Kft.

Székhely:

Komárom, Irinyi János u 3, 2903