Az Exact Systems Hungary Kft. ajánlata: SQA mérnök

2022. 11. 30. (09:37)

Az Exact Systems cégcsoport, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában nyújt, több, mint 900 ügyfelének, minőségügyi, gyártási, illetve szakmai tanácsadói szolgáltatásokat. Dinamikusan fejlődő cégcsoport Komáromi munkavégzésre, de országosan számos területen munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák

A beszállítói teljesítmény folyamatos nyomon követése és a kijelölt KPI-k javításának ellenőrzése
A beszállító kiválasztás folyamatában való aktív részvétel
Auditok végrehajtása (on-site és/vagy remote). Audit riportok elkészítése és beszállítófejlesztői akciók bevezetése
Beszállítói reklamációk indítása, kezelése, az ezekhez kapcsolódó belső válogatások koordinálása, a kapcsolódó költségek nyilvántartása
Bejövő áru ellenőrzések tervezése, koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások

Felsőfokú műszaki, vagy minőségügyi végzettség
Minőségirányítási területen szerzett releváns tapasztalat
Beszállító-minősítő rendszerek és ISO 9001:2015 szabványismeret, illetve gyakorlati tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
Gyakorlatias, műszaki beállítottság
Rendszerszemlélet, önálló döntéshozatali készség

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés csomag (cafeteria, lakhatási és kiemelkedő utazási költség támogatás)
Rugalmas munkaidő,
Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
Igazán családias, támogató munkakörnyezet
Valódi fejlődési-, és előrelépési lehetőség
Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség- határozatlan idejű szerződés
Gyors és kiszámítható felvételi folyamatra számíthat

Munkáltató

Exact Systems Hungary Kft.

Székhely:

1146, Budapest, Hungária krt. 140-144.