Az INZI Controls Hungary Kft. ajánlata: irodai asszisztens

2023. 02. 28. (08:43)

Az INZI Controls Dél-koreai tulajdonú autóipari vállalat Komáromban, az Ipari Parkban. Cégünk innovatív technológiával elektromos autó akkumulátorok összeszerelését végzi. Zöldmezős beruházásunk tiszta teres, veszélyes anyagoktól mentes környezetű munkahely mindazoknak, akik egy dinamikusan fejlődő, fiatalos cégnél kívánnak elhelyezkedni és stabil hátterű, hosszútávban gondolkozó cégnél kamatoztatni tudásukat.

Főbb feladatok, munkák:

Irodai háttérfeladatok támogatása
Társosztályok munkájának támogatása
Napi, heti és havi riportok elkészítése a pénzügyi és egyéb társosztályokkal együttműködve
Napi beszerzések lebonyolítása
Interjúk előkészítése, jelöltek dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség
Angol nyelv magabiztos, legalább középfokú ismerete
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel magabiztos ismerete)
Proaktív hozzáállás
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Autóiparban szerzett tapasztalat

Munkáltató

INZI Controls Hungary Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Puskás Tivadar u. 3.