Az INZI Controls Hungary Kft. ajánlata: karbantartó technikus

2023. 04. 28. (08:35)

Végzettség és tapasztalat:

Szakirányú műszaki végzettség (elektromos, gépész karbantartó), vagy
Ipari automatizálási ismeretek a gyakorlatban
Angol alap szintű nyelvismeret
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
MS Office felhasználói szintű ismerete (Microsoft Excel)

Előnyt jelent:

Mitsubishi PLC ismeret
Vision rendszerek ismerete
Autóipari tapasztalat
Pneumatika, elektronika és mechatronika ismeret
Tapasztalat releváns területen gépek, berendezések javításában és karbantartásában

Munkakörhöz szükséges kompetenciák:

Felelősségteljes, pontos munkavégzés
Terhelhetőség, rugalmas attitűd
Önálló munkavégzésre való képesség
Megbízhatóság
Logikus gondolkodás
Eredményorientált szemlélet
Csapatmunkára való készség
Probléma megoldási készség

Felettes:

Mérnökség Vezető

Feladatok:

Aktív részvétel a gyártósorok üzemeltetésében, próbagyártások és tömeggyártás felügyelete, támogatása
Változások kezelése
Gépek, berendezések, gyártósorok rendszeres állapot felmérése, megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása
Gyártás során felmerülő üzemzavarok diagnosztizálása, javítása és dokumentálása
Javaslatok leadása, melyek javítják a folyamat hatékonyságát és minőségét
Operatív karbantartási tevékenységek elvégzése
Gyártósori automata és félautomata gépek beállítása, üzemeltetése
Gépek telepítésében, üzembe helyezésében történő részvétel
Komplex gyártósor, automatizált folyamatok kezelése
Eszközök berendezések biztosítása a gyártás, termelés számára
A minőségi, üzemeltetési és kapacitás mutatószámainak javítására, folyamatos fejlesztésre való javaslatok feltárása.
A vállalat termelést érintő projektjeiben (pl. TPM, Kaizen, 5S, SAP stb.) való részvétel.
Felettese utasítására olyan eseti feladatokat is köteles teljesíteni, amelyek a munkaköri leírásban tételesen nem szerepelnek, de a munkakör rendeltetéséből adódóan a tevékenységi körbe tartoznak vagy rendkívüli helyzetből adódnak.

Munkáltató

INZI Controls Hungary Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Puskás Tivadar u. 3.