Az INZI Controls Hungary Kft. ajánlata: logisztikai asszisztens

2022. 11. 10. (08:56)

Logisztikai asszisztens

Végzettség és tapasztalat

Felsőfokú végzettség
Aktív angol VAGY német nyelvtudás.
Teljes munkaidő
MS Office ismerete (Microsoft Excel)
Készletmenedzsment területén szerzett releváns vezetői tapasztalat
Nagyobb szervezet, kiterjedt beszállítói bázis menedzselésében szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

Autóipari tapasztalat
Jó konfliktus kezelő képesség
Zöld beruházásban szerzett tapasztalat
SAP rendszerkiépítésben szerzett tapasztalat
Csapat kiépítésben szerzett tapasztalat

Munkakörhöz szükséges kompetenciák

Felelősségteljes, pontos munkavégzés
Terhelhetőség, rugalmas attitűd
Önálló munkavégzésre való képesség
Megbízhatóság
Logikus gondolkodás
Eredményorientált szemlélet
Csapatmunkára való készség
Probléma megoldási készség

Felettes

Beszerzési Senior vezető & Ügyvezető Igazgató

A pozíció általános leírása

A napi szintű, operatív feladatok és raktári műveletek irányítása, a termelés támogatása és a szállítmányozási folyamatok koordinálása.

Feladatok

A cég beszerzési és kereskedelmi tevékenységének, logisztikai folyamatainak koordinálása
Meglévő és új beszállítókkal való tárgyalás és kapcsolattartás, szerződések előkészítése
Készletkezelés
Beszerzési árak optimalizálása, piaci trendek állandó követése
Raktár működésének és munkafolyamatainak felügyelete
Riportok, kimutatások, költségvetési tervek készítése
A szabályzatok, munkautasítások kidolgozása, betartatása

Egészség- munka- és környezetvédelmi feladatok és felelősségek

A rendelkezésre álló védőruházat és egyéni védőeszközök viselése minden előírt helyen.
A tevékenység során keletkező hulladékok előírásszerű kezelése, tárolása.
A munkakörnyezet rendben tartása, az adott munkafolyamathoz nem szükséges tárgyak elrakása.
Megfelelő tárolóhelyek rendeltetésszerű használata, tárolóeszközök feliratozása, fejlesztése.
Ismerni a biztonságos munkavégzéshez szükséges körülményeket és a vonatkozó környezeti hatásokat.
Fejleszteni a biztonságos munkavégzéshez szükséges körülményeket és a környezetszennyezés csökkentése az adott munkaterületen.
Biztonsági berendezések működésének ellenőrzése, probléma jelentése.
Rendkívüli esemény alkalmával az előírás szerinti feladatok teljesítése személyes biztonság és a társaság vagyonának megvédése érdekében.

Állás, munka területe(i):

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Szakmai asszisztens
Szállítás, Beszerzés, Logisztika
Raktározás, Készletezés
Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Munkáltató

INZI Controls Hungary Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Puskás Tivadar u. 3.