Az INZI Controls Hungary Kft. ajánlata: minőségügyi mérnök

2023. 06. 06. (07:00)

2018 novemberében alakult dél-koreai akkumulátor összeszerelő üzem a Komáromi Ipari park területén minőségbiztosítási csapata bővítése céljából minőségügyi mérnököt keres.

Főbb feladatok, munkák:

A vállalat által gyártott termékek minőségszintjének összegyűjtése
Minőségügyi célok nyomon követése
Reklamációs információk begyűjtése
A termék minőségével kapcsolatos belső és külső jelentések elkészítése
Folyamatauditok tervezése és végrehajtása
Termékauditok tervezése és végrehajtása
Rendszer és folyamatok felkészitése külsős auditokra
Minőségbiztosítási módszerek alkalmazása
Minőségi problémák megoldása
Meglévő és új termékek támogatása minőségügyi szempontból
A vállalat minőségirányítási és minőségbiztosítási rendszerének támogatása, elemzése és folyamatos fejlesztése
A gyártási minőség nyomonkövetése és fejlesztése
Hibaanalízissel kapcsolatos feladatok koordinálása
Belső szabályozások kezelése és naprakészen tartása
Informatikai Minőségügyi modulok ellenőrzése és kezelése. (MES és QMS Modul)
Kalibráció és mérőeszközök validálásának tervezése és kivitelezése
Havi jelentések elkészítése minőségügyi kérdésekkel kapcsolatosan
Új belépők oktatása minőségügyi oldalról

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség, vagy
Legalább 2 éves releváns tapasztalat minőségellenőrzés/biztosítás területen TIER1/2 vállalatnál
IATF, VDA Autóipari szabványok ismerete
Minőségbiztosítási eszközök ismerete
Kalibrálási és Validálási tapasztalat
MS Office magasfokú szintű ismerete (Microsoft Excel)
Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Autóipari tapasztalat
Jó konfliktus kezelő képesség
Zöld beruházásban szerzett tapasztalat
Rendszerkiépítésben szerzett tapasztalat
Csapat kiépítésben szerzett tapasztalat
Project management tapasztalat

Munkáltató

INZI Controls Hungary Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Puskás Tivadar u. 3.