Az INZI Controls Hungary Kft. ajánlata: szerszámkarbantartó

2024. 03. 19. (09:10)

Feladatok

A termeléshez szükséges présgép szerszámok karbantartása, javítása
Karbantartási folyamatok nyomon követése, felügyelete
A termeléshez szükséges szerszámok gyártáshoz történő előkészítése
Eseti javítások elvégzése a termelési szerszámokon
Munkafolyamat során keletkezett, illetve használt, környezetre káros anyagok megfelelő kezelése, megfelelő helyre történő eljuttatása,
Környezetvédelmi, minőségügyi feladatai kapcsán a törvény által előírt és a cég minőségügyi politikájában meghatározott feladatok elvégzése, betartása.

Elvárások

Rugalmas, terhelhető személyiség
Szakirányú, középfokú végzettség
Szerszámkarbantartási tapasztalat, min. 2 év
Műszaki gondolkodás
Találékonyság
Előnyt jelent
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Tanulékony, proaktív hozzáállás
Új ismeretekre nyitott
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőség
Támogató légkör
Szakmai fejlődési lehetőség
Béren kívüli juttatás
Bejárás támogatása
Megfelelő bérezés
Munkahelyi extrák
Parkoló

Céginformáció

Dél-koreai tulajdonú vállalatként legfontosabb értékeink között szerepel az innovációra való törekvés, a sikerorientált szemlélet, és kiemelkedő minőség nyújtása a megrendelőink felé.
Magyarországi telephelyünk a komáromi Ipari Parkban található.
Üzemünk fő tevékenysége az összeszerelés, ez mellett a modulokhoz való műanyag elemeket saját magunk állítjuk elő a fröccsöntő egységben.
Cégünk veszélyes anyagoktól mentes, biztonságos munkakörnyezetet kínál mindazoknak, akik szívesen dolgoznak az autóiparban vagy kipróbálnák magukat ebben a sok lehetőséget kínáló iparágban.

(Forrás: profession.hu)

Munkáltató

INZI Controls Hungary Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Puskás Tivadar u. 3.