Az INZI Controls Hungary Kft. ajánlata: targoncavezető

2023. 01. 19. (10:28)

Végzettség és tapasztalat

Szakiskola / szakmunkás képző
1-3 év szakmai tapasztalat
Nem igényel nyelvtudást
Teljes munkaidő
MS Office ismerete (Microsoft Excel)

Előnyt jelent

Autóipari tapasztalat
Jó konfliktus kezelő képesség
Zöld beruházásban szerzett tapasztalat
SAP rendszerkiépítésben szerzett tapasztalat
Csapat kiépítésben szerzett tapasztalat

Munkakörhöz szükséges kompetenciák

Felelősségteljes, pontos munkavégzés
Terhelhetőség, rugalmas attitűd
Önálló munkavégzésre való képesség
Megbízhatóság
Logikus gondolkodás
Eredményorientált szemlélet
Csapatmunkára való készség
Probléma megoldási készség

Felettes

Logisztikai asszisztens & Beszerzési vezető

A pozíció általános leírása
Az ideális jelölt legalább szakmunkás végzettséggel, jó fizikummal és állóképességgel rendelkezik, lendületes, pontos és önálló munkavégzés jellemzi, de szeret csapatban is dolgozni.
Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat elvárás.

Feladatok

Feladata a magasraktári anyagmozgatás targoncával és kézi anyagmozgatási, komissiózási feladatok ellátása is, PDA használat.
Mennyiségi és minőségi áruátvétel
Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése
Munkaterület tisztán tartása

Egészség- munka- és környezetvédelmi feladatok és felelősségek

A rendelkezésre álló védőruházat és egyéni védőeszközök viselése minden előírt helyen.
A tevékenység során keletkező hulladékok előírásszerű kezelése, tárolása.
A munkakörnyezet rendben tartása, az adott munkafolyamathoz nem szükséges tárgyak elrakása.
Megfelelő tárolóhelyek rendeltetésszerű használata, tárolóeszközök feliratozása, fejlesztése.
Ismerni a biztonságos munkavégzéshez szükséges körülményeket és a vonatkozó környezeti hatásokat.
Fejleszteni a biztonságos munkavégzéshez szükséges körülményeket és a környezetszennyezés csökkentése az adott munkaterületen.
Biztonsági berendezések működésének ellenőrzése, probléma jelentése.
Rendkívüli esemény alkalmával az előírás szerinti feladatok teljesítése személyes biztonság és a társaság vagyonának megvédése érdekében.

Munkáltató

INZI Controls Hungary Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Puskás Tivadar u. 3.