Az INZI Controls Hungary Kft. ajánlata: ügyfél elégedettségi menedzser

2023. 02. 28. (08:44)

Dél koreai tulajdonú cégünk elektromos autó akkumulátorok összeszerelésével foglalkozik. A legmodernebb, leginnovatívabb és környezetbarát, biztonságos gyártási technológiát használunk. Cégünk tiszta, rendezett környezetben várja az itt dolgozókat és az itt dolgozni szándékozókat.

Főbb feladatok, munkák:

A szervezési feladatok koordinálása más részlegekkel szorosan együttműködve
Ellenőrzési tervek és folyamatok előkészítése
Válogatási tevékenységek felügyelete
A beszállítói reklamációk kezelése
Értékelés mind a sorozatos, mind a prototípus első mintavételeknél
A beszállítói eszkalációk nyomon követése és jelentése
Konzultáció a fejlesztéssel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Főiskolai/egyetemi végzettség műszaki és/vagy minőségbiztosítási területen
Legalább 5 év ügyfél elégedettségi tapasztalat gyártó cégnél
Autóipari 5 éves tapasztalat
Minimum erős középfokú angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
8D, folyamatelemzés
MBAG ismeret (Tier 1 és Tier 2)
Akkumlátor gyártásban szerzett tapasztalat
MS Office ismeretek
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Projektmenedzsment ismeretek

Amit kínálunk:

Megegyezés szerinti bér
Utazási költségtérítés
Cafeteria
Munkaeszközök (laptop,telefon)
Megbecsülés
Támogató környezet

Munkáltató

INZI Controls Hungary Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Puskás Tivadar u. 3.