Az NXT Logis Kft. ajánlata: diszpécser nemzetközi teherszállításra

Az NXT Logis, egy gyorsan növekvő logisztikai társaság Komáromban. A nemzetközi teherfuvarozásra specializálódtunk,fő útirányaink SLO, SK, IT, AT a Benelux.

Főbb feladatok, munkák:

•    Fuvarok koordinációja, szervezése és irányítása
•    A közúti fuvarozásban a járművek kirakodására vonatkozó szerződések megtárgyalása és megkötése
•    Flottaváltozások tervezése a műszaki használathoz és az üzemeltetés gazdaságosságához igazodva
•    Hatékony közlekedéstervezés
•    Aktív kommunikáció az ügyfelekkel, fuvarozókkal
•    Odafigyelni a törvények és belső előírások betartására
•    Új beszállítók keresése, meglévők értékelése
•    Új projektekben való együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

•    Hasonló területen szerzett tapasztalat (min. 3 év)
•    Erős személyiség, eredményorientáltság
•    Született vezető, felelősségteljes, logikus gondolkodás
•    Angoltudás (középfokú- min. B1)
•    Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, WMS / SAP,…)
•    Önállóság, megbízhatóság, önálló döntéshozói képesség

Amit kínálunk:

•    Laptop
•    Céges mobiltelefon
•    Étkezési hozzájárulás
•    Féléves bónusz
•    Barátságos légkör
•    Azonnali belépés

Munkáltató

NXT Logis Kft.

Teljes név:

NXT Logis Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

2900 Komárom, Irinyi János utca 1.

Fő tevékenység:

Raktározás, tárolás