Az SK Battery Manufacturing Kft. ajánlata: HR generalista

2024. 03. 27. (06:53)

Szeretnél részt venni Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatának felépítésében? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a környezet védelme? Hiszel abban, hogy az elektromos autózásé a jövő?

Csatlakozz hozzánk komáromi zöldmezős beruházásunk második üteméhez!

AZ SK Group a Fortune magazin az 500 legjelentősebb cég listáján szerepelteti. Legújabb leányvállalata a komáromi SK Battery Manufacturing Kft. évente több mint, 250.000 elektromos autót fog ellátni kiváló teljesítményű akkumulátorokkal. Cégünk az egyik legjelentősebb európai autógyártó beszállítója. A legmodernebb környezetvédelmi elvárásoknak megfelelő, csúcstechnológiára épülő gyárunkban mindenki megtalálhatja jövőbeli számításait!

Amit kínálunk

versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
munkába járás támogatás,
szakmai kihívás, fejlődési lehetőség, jó hangulatú, felkészült csapat,
Munkatársi Asszisztens Program,
modern irodai környezet.

Feladataid lesznek:

toborzás-kiválasztás direkt és indirekt pozíciók vonatkozásában,
interjúk szervezése és lebonyolítása,
riportok készítése és adatbázisok fejlesztése,
munkaügyi feladatok ellátása (jogviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos szerződések, munkaköri leírások, egyéb HR dokumentumok elkészítése stb.),
kölcsönzötti állománnyal kapcsolatos ügyintézés,
HR folyamatok fejlesztése és működtetése,
kapcsolattartás a társosztályokkal, kölcsönző cégekkel.

Téged keresünk, ha:

szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
legalább középfokú angol nyelvtudásod van írásban és szóban egyaránt,
felhasználói szinten ismered az MS Office programokat, legfőképpen az Excelt,
szolgáltatói szemléleted van,
Jó kommunikálsz és meg van benned a szakma szeretete.

Előnynek tekintjük, ha:

naprakész munkajogi ismeretekkel rendelkezel.
Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye: Komáromi ipari park

(Forrás: profession.hu)

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com