Az SK Battery Manufacturing Kft. ajánlata: létesítményüzemeltető mérnök

2024. 02. 23. (07:16)

Amit kínálunk

versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
munkába járás támogatás,
szakmai kihívás,
fiatalos, jó hangulatú csapat,
modern irodai környezet.

Feladataid lesznek:

a gyár teljes területén az elektromos és épületgépészeti berendezések zavartalan működésének biztosítása (fűtési/hűtési rendszerek, épületgépészet, tűzbiztonsági jelzőrendszerek),
a karbantartási és javítási tervek költségvetéseinek megtervezése, jóváhagyása,
a különböző villamos, mechanikus létesítmények beruházásának tervezése, kivitelezése, menedzselése, műszaki támogatása,
a berendezések helyes működéséhez szükséges paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek karbantartása, nyomon követése
az energiatakarékosság tervezése és létesítménymenedzsment,
a létesítményellenőrzéseknek, auditoknak megfelelő intézkedések végrehajtása, hatóságokkal való együttműködés,
kapcsolattartás valamennyi közüzemi szolgáltatóval különösen gépészeti, víz/gáz/szennyvíz rendszerek kiépítésének koordinálása, fenntartása, ellenőrzése terén
a PMS/ISO tanúsítványoknak megfelelő létesítménygazdálkodási dokumentok elkészítése, kezelése.

Téged keresünk, ha:

mérnök végzettséged van (villamos-, gépész- vagy épületgépészet szakirányon),
minimum 3 éves releváns tapasztalattal rendelkezel létesítményüzemeltetési területen,
használtál már AutoCad programot,
társalgási szinten kommunikálsz angolul,
haladó szintű Microsoft Office ismereteid vannak.

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com