Az SK Battery Manufacturing Kft. ajánlata: minőségirányítási mérnök

2024. 04. 10. (06:09)

Szeretnél tagja lenni Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatának? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a környezet védelme? Hiszel abban, hogy az elektromos autózásé a jövő?

Csatlakozz komáromi üzemünkbe!

AZ SK Group a Fortune magazin az 500 legjelentősebb cég listáján szerepelteti. Legújabb leányvállalata a komáromi SK Battery Manufacturing Kft. évente több mint, 250.000 elektromos autót fog ellátni kiváló teljesítményű akkumulátorokkal. Cégünk az egyik legjelentősebb európai autógyártó beszállítója.

A legmodernebb környezetvédelmi elvárásoknak megfelelő, csúcstechnológiára épülő gyárunkban mindenki megtalálhatja jövőbeli számításait!

Minőségirányítási mérnök

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
munkába járás támogatás,
szakmai kihívás,
fiatalos, jó hangulatú csapat,
modern munkakörnyezet.

Feladataid lesznek:

Részvétel a folyamat minőségirányítás feladataiban,
gyártási folyamatok során felmerülő vagy lehetséges minőségügyi problémák azonosítása, selejtelemzés, javító intézkedések támogatása,
nemmegfelelőségek kivizsgálása, korrekciós intézkedések kezdeményezése, hatékonyságuk nyomon követése
a gyártási folyamatban elkészült kész- és félkész termékek követelményeinek/specifikációinak felülvizsgálata,
részvétel az IATF 16949, VDA 6.3 és vevői auditokra való felkészülésben,
a gyártási folyamat minősítése a követelmények alapján,
gyártósori termékminőség-ellenőrzés,
minőségirányítási technikusok, műszakvezetők szakmai támogatása, vezetése, képzése.

Téged keresünk, ha:

Felsőfokú szakirányú végzettséged van,
releváns tapasztalattal rendelkezel minőségirányítás területén,
minőségtechnikák alapismerete (8D, MSA, SPC, CP, FMEA),
dolgoztál már gyártási környezeten,
szívesen használod angol nyelvtudásodat napi munkád során,
MS Office programokat felhasználói szinten ismered.

(Forrás: profession.hu)

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com