Az SK Battery Manufacturing Kft. ajánlata: minőségügyi technikus

2022. 12. 16. (11:56)

Amit kínálunk:

versenyképes alapbér
cafetéria – SZÉP kártya
étkezési támogatás
céges buszjárat
családi támogatások
törvény által előírtnál magasabb összegű műszakpótlék
jelenléti bónusz
termelési bónusz
tiszta téri, légkondicionált, alacsony páratartalmú munkakörnyezet
hosszútávú, stabil munkalehetőség

Feladataid lesznek:

szükséges ellenőrzések, mérések elvégzése a gyártási folyamatokból kivett mintákon
különböző mérőeszközök szakszerű használata – kémiai, térbeli, elektromos mérések készítése
szakítószilárdság, nyomáspróba ellenőrzése félkész és késztermékeken
vizuális minőségellenőrzés a gyártási termékeken
mérésekhez tartozó dokumentációk, mérési adatok rögzítése Excelben, illetve MES rendszerben
3D mérőgépek, CT gép használata, valamint a kapott eredmények elemzése, értékelése
hibaanalízisben való részvétel

Téged keresünk, ha:

minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel
van tapasztalatod minőségbiztosítás területén
szívesen dolgozol tesztberendezésekkel és mérőeszközökkel
felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Microsoft Excel, Word)

Előnynek tekintjük, ha:

dolgoztál már tiszta téri munkakörnyezetben
van tapasztalatod minőségügyi rendszerekkel
ismered az alábbi mérőeszközöket: tolómérő, mikroszkóp, mikrométer, szakítógép, multiméter
rendelkezel multinacionális vagy termelő cégnél szerzett tapasztalattal

Egyéb információk:

Vállalatunk jelenleg több területre is keres minőségügyi technikusokat. Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot. Az egyes minőségügyi területekről bővebb információt interjú keretében szerezhetsz. Az interjú során lesz lehetőségünk megtalálni a Hozzád és tapasztalataidhoz leginkább passzoló területet.

Munkavégzés helye:

Komáromi Ipari Park

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com