Az SK Battery Manufacturing Kft. ajánlata: PLC technikus

2024. 02. 16. (11:35)

Amit kínálunk:

versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
céges buszjárat,
családi támogatások,
törvény által előírtnál magasabb összegű műszakpótlék,
légkondicionált, alacsony páratartalmú munkakörnyezet,
hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Feladataid lesznek:

gyártó berendezések PLC, illetve PC vezérlésű hibáinak elhárítása,
ellenőrző rendszerek szoftveres hibaelhárítása (Vonal és qr kód olvasók, kamerás ellenőrzők), folyamatos monitorozása, stabilizálása PLC ménökkel szoros együttműködésben,
PLC programok módosítása, “back up” mentések elvégzése, ezek archiválása, rendszerezése, folyamatos nyomonkövetése,
meglévő gyártósorok folyamat-stabilitásának tesztelése, fejlesztése, ezek dokumentálása, naprakészen tartása,
program hibák feltárása, azok javítása, dokumentálása,
gyártási területtel és támogató területekkel való szoros együttműködés,
aktuális hibák dokumentálása és jelentése a közvetlen felettes felé.

Téged keresünk, ha:

szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel,
hasonló területen min. 1-2 éves tapasztalatot szereztél,
jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,
felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Office, SAP),
terhelhető, rugalmas személyiség vagy,
angol nyelven középfokú szinten kommunikálsz,
jó kommunikációs készséggel rendelkezel.

Előnynek tekintjük, ha:

ismered a kamerás ellenőrző rendszereket, ezek programozását, hibakeresését (Cognex, Keyence),
dolgoztál EPSON, KUKA Robotokkal (programozás, hibakeresés),
jártas vagy a MES rendszer felügyeletében, kezelésében,
ismered a PLC működési elvét (Mitsubishi).

Egyéb információk:

Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot. Az egyes termelési területekről bővebb információt az interjú keretében szerezhetsz. Az interjú során lesz lehetőségünk megtalálni a Hozzád és tapasztalataidhoz leginkább passzoló területet.

Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye: Komáromi ipari park

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com