Az SK Battery Manufacturing Kft. ajánlata: Test center technikus

2022. 11. 04. (07:48)

Szeretnél részt venni Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatának felépítésében? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a környezet védelme? Hiszel abban, hogy az elektromos autózásé a jövőCsatlakozz hozzánk komáromi zöldmezős beruházásunk második üteméhez!

AZ SK Group a Fortune magazin az 500 legjelentősebb cég listáján szerepelteti. Legújabb leányvállalata a komáromi SK Battery Manufacturing Kft. évente több mint, 250.000 elektromos autót fog ellátni kiváló teljesítményű akkumulátorokkal. Cégünk az egyik legjelentősebb európai autógyártó beszállítója. A legmodernebb környezetvédelmi elvárásoknak megfelelő, csúcstechnológiára épülő gyárunkban mindenki megtalálhatja jövőbeli számításait!

Amit kínálunk:

versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
céges buszjárat,
tiszta téri, légkondicionált, alacsony páratartalmú munkakörnyezet,
cég által biztosított munkaruházat,
hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Feladataid lesznek:

elektromos-teljesítmény/biztonsági tesztek indítása, monitorozása,
alapadat mérések (feszültség, ellenállás, súly, magasság),
új teszt indításnál cellák beszerelése, befejezett tesztnél azok kiszerelése a gépekből,
teszt gépek és eszközök előkészítése, beállítása, szerszám cserék végrehajtása,
teszt eszközök üzemeltetése, alap karbantartási műveletek elvégzése,
teszt adatok lementése a tesztgépről, hálózatra másolása,
napi/heti mérések, fotózások elvégzése, mérőeszközök használata (multiméter, tolómérő).

Téged keresünk, ha:

magabiztosan használod a számítógépet (Excel, Word, hálózat használat),
van tapasztalatod vagy hajlandóságod egyenáramú környezetben való szerelésre,
középfokú végzettséggel rendelkezel.

Előnynek tekintjük, ha:

dolgoztál már tiszta téri környezetben,
legalább alapfokon használod az angol nyelvet,
dolgoztál már autóipari/multinacionális cégnél,
alapfokú villamossági ismeretekkel rendelkezel.
Egyéb információk:
Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot. Az egyes termelési területekről bővebb információt az interjú keretében szerezhetsz. Az interjú során lesz lehetőségünk megtalálni a Hozzád és tapasztalataidhoz leginkább passzoló területet.

Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye: Komáromi ipari park

Állás, munka területe(i):

Gyártás, Termelés
Karbantartó, Szervizes
Gyártás technikus
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Gépkezelő

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com