Az SK Battery Manufacturing Kft. ajánlata: üzemeltető – gépésztechnikus

2024. 02. 21. (08:40)

Amit kínálunk

versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
munkába járás támogatás,
több műszakos munkarend,
magasabb összegű műszakpótlék,
családi támogatások,
légkondicionált, alacsony páratartalmú, tiszta téri munkakörnyezet,
hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Feladataid lesznek:

preventív és ad-hoc javítások és karbantartások, felülvizsgálatok elvégzése,
alkatrészek fogyásának figyelemmel kísérése, megrendelés előkészítése a karbantartási munkálatokhoz,
hibafeltárás, hibaelemzés, műszaki ellenőrzés, felügyelet, esetek rögzítése és riportálása,
gépészeti rendszerek napi üzemeltetése, felügyelete (gőz, hűtött víz, sűrített levegő, légtechnika, nitrogén, vízkezelés),
gépészeti rendszereknél szűrők tisztítása, cseréje, szivattyúk működésének biztosítása,
épületfelügyeleti rendszerből érkező hibaüzenetek fogadása, hibafeltárás, hibaelhárítás,
szakcégek szakembereinek felügyelete,
üzemeltető mérnökök munkájának támogatása.

Téged keresünk, ha:

gépész/épületgépész technikus végzettséggel rendelkezel,
minimum 2 éves tapasztalatod van épületüzemeltetési területen (hűtés, gáz, hűtés/fűtés, ipari víz/szennyvíz rendszerek),
szereted a gépészeti berendezések duruzsolását, nem riadsz meg a kifejezetten nagy gépektől sem,
igényes vagy a munkádra, gazdaszemlélettel rendelkezel.

Előnynek tekintjük, ha:

van gyártókörnyezetben szerzett tapasztalatot,
targoncavezetői szakképesítéssel rendelkezel,
vállalsz több műszakos, folyamatos munkarendet,
korábban használtál épületfelügyeleti rendszereket.

Munkavégzés helye: Komárom, Ipari Park

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com