Az SK Battery Manufacturing Kft. ajánlata: vevői minőségbiztosítási mérnök

Amit kínálunk:

versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
munkába járás támogatás,
szakmai kihívás,
fiatalos, felksézült csapat,
modern irodai munkakörnyezet.

Feladataid lesznek:

vevői reklamációkra hozott intézkedések kommunikálása a vévők felé,
folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, elégedettségük növelése,
termékjóváhagyási folyamatban való részvétel,
vevői auditokon való aktív részvétel és azok koordinálása,
reklamációs adatok és statisztikák összeállítása, feldolgozása a szakterületekkel együttműködve,
vevői mutatószámok nyomonkövetése.

Téged keresünk, ha:

szakirányú felsőfokú, preferáltan mérnöki végzettséggel rendelkezel,
autóipari minőségtechnikák ismeretekkel rendelkezel,
nem okoz gondot az angol tárgyalóképes használata szóban és írásban,
hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalatod van,
kiváló problémamegoldó-, és kommunikációs készség jellemez.

Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye: Komáromi ipari park

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com