Az SK On Hungary Kft. ajánlata: bejövő áru minőségügyi műszakvezető

Az SK On Hungary (SKOH) az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKOH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre egyaránt szükségünk van, (mint gyári munkaerőre,) hogy együtt építsük tovább az SK Group közel 60 éves sikerét.

Feladatok:

A vizsgálatokhoz szükséges erőforrások biztosítása
A vizsgálati ütemtervek tartása
Roncsolásos, roncsolásmentes és kémiai vizsgálatok elvégzése munkautasítás alapján
Alapanyag-, félkész termékek ellenőrzések elvégzése és azok dokumentálása
Vizsgált termékek minősítése és az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Nem megfelelő termékek kezelése, riportálása és zárolása
Beosztottak munkájának az irányítása, a munkavédelmi utasítások betartatása
Aktív részvétel új alapanyagok, termékek tesztelésében, bevezetésében
Minőségügyi mérnökök munkájának támogatása, riport készítése

Elvárások:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Döntésképesség, önálló és minőségtudatos munkavégzés
MS Office felhasználóiszintű ismerete
Határozott és rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség
Nemzetközi környezet
A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem és változatos béren kívüli juttatási csomagok
SZÉP-kártya juttatás: nettó 37.500.- Ft/hó
Melegétkezési lehetőség a telephelyen vagy munkanaponként nettó 1600 Ft étkezési támogatás
Ingyenes céges buszjáratok
Saját autó használata esetén 45 Ft/km üzemanyagtámogatás
Tömegközlekedés  választása esetén 100%-os bérlet / jegy költségtérítés
Számíthatsz ránk – EAP Munkavállalói Asszisztens program (ingyenes pénzügyi-, jogi-, egésszéges életmóddal kapcsolatos tanácsadás)

Előny:

Vegyésztechnikusi végzettség előny
Angol nyelvtudás (alap szintű)
Autóipari szabványok alapismerete

(Forrás: profession.hu)

Munkáltató

SK On Hungary Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Irinyi János utca 9.