Az SK On Hungary Kft. ajánlata: kalibráló technikus (elektronikai területen)

2023. 01. 05. (10:19)

Az SK On Hungary (SKOH) az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKOH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre egyaránt szükségünk van, (mint gyári munkaerőre,) hogy együtt építsük tovább az SK Group közel 60 éves sikerét.

Feladatok:

Belső kalibrálások végrehajtása
Mérési jegyzőkönyvek/jelentések készítése
Elektromos eszközök kalibrálása
Belső kalibráláshoz használt mérőeszközök felügyelete, karbantartása
Kalibráláshoz kapcsolódó egyéb dokumentáció elkésztése, felügyelete, archiválása (kalibrálási bizonyítványok, eszközlista, karbantarási feljegyzések)
Minőségügyi riportok készítése (napi, heti, havi jelentés)
Társosztályokkal való kapcsolattartás, kalibrálási tevékenységek szervezése
Külső kalibráló cégekkel való kapcsolattartás, munkaszervezés, kivitelezés felügyelete, dokumentáció kezelése

Elvárások:

Legalább három év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Műszaki irányú, villamos és/vagy elektrotechnikai végzettség
Office programcsomag ismerete, felhasználói szintű használata
Önálló munkavégzés
Határozott, rugalmas és célorientált személyiség

Amit nyújtunk:

A legújabb elektromos autókba szánt akkumulátor-gyártási technológia megismerésének lehetősége
Lehetőség cégünk működését mélyrehatóan megismerni
Piaci átlag feletti fizetési csomag, melyben bónusz és cafeteria is szerepet kap
Alulról szerveződő, újításokra nyitott szervezeti kultúra

Előnyök:

3D koordináta-gép ismerete, programozása
Kommunikációképes angol nyelvtudás
ISO 17025, VDA 1, VDA 6.5 szabványok ismerete
Minőségügyi technikák (SPC, Kaizen, 5S, MSA) ismerete

Munkáltató

SK On Hungary Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Irinyi János utca 9.