Az SK On Hungary Kft. ajánlata: környezetvédelmi mérnök

2024. 02. 20. (07:34)

Az SK On Hungary (SKOH) az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKOH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre egyaránt szükségünk van, (mint gyári munkaerőre,) hogy együtt építsük tovább az SK Group közel 60 éves sikerét.

Feladatok

Környezetvédelmi engedélyek megszerzése (légköri, hulladék, szennyvíz, vegyi anyagok)
Helyszíni vizsgálatok elvégzése, pl. környezetvédelmi berendezések és a hulladékkezelő társaságok auditjának lebonyolítása
Megelőző környezetvédelmi akciók szervezése; kapcsolattartás a megfelelő szakhatóságokkal
Az SK üvegházhatást okozó gázokat kezelő rendszerének irányítása
A gyári, környezetvédelmi mérési pontok eredményének analizise, feldolgozása és a szükséges intézkedések megindítása
Az anyagbiztonsági adatlapok (MSDS) kezelése és felügyelete, vegyi anyagok nyilvántartása, engedélyztetési folyamat menedzselése
Kapcsolódó belső képzések, oktatások elvégzése, nyilvántartása

Elvárások:

környezetvédelmi mérnöki alap- vagy mesterfokú végzettség
a vonatkozó jogszabályok és egyéb eljárási rendek, folyamatok magas szintű ismerete
légköri, víz/szennyvíz- és hulladékengedélyeztetés/gazdálkodás területeken és a kapcsolódó jelentések elkészítésében megszerzett min. 3 éves tapasztalat
EU REACH és EU ETS ismeretek (vegyi anyagokhoz kapcsolódó ügyek kezelésében szerzett tapasztalat)
kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

Hosszú távú munkalehetőség
Nemzetközi környezet
SZÉP-kártya juttatás: nettó 37.500.- Ft/hó
Melegétkezési lehetőség a telephelyen vagy ledolgozott munkanaponként nettó 1600 Ft étkezési támogatás
Ingyenes céges buszjáratok
Saját autó használata esetén nettó 45 Ft/km üzemanyagtámogatás
Számíthatsz ránk – EAP Munkavállalói Asszisztens program (ingyenes pénzügyi-, jogi, egészséges életmóddal kapcsolatos tanácsadás)

Készen állsz egy új kihívásra? Jelentkezz most ANGOL és MAGYAR nyelvű önéletrajzoddal!

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com