Az SK on Hungary Kft. ajánlata: létesítményi tűzoltó

2023. 08. 11. (07:05)

(munkaidő: 12/24 -12/48)
helyszín: Komárom, Ipari Park

Az SK On Hungary (SKOH) az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKOH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre egyaránt szükségünk van, (mint gyári munkaerőre,) hogy együtt építsük tovább az SK Group közel 60 éves sikerét.

Munkakör célja:

A létesítményi tűzoltóság szolgálati csoportján belül a beosztott tűzoltásvezető feladatok ellátása a társaság stratégiai céljainak és sztenderdjeinek megfelelő, biztonságos, költséghatékony egyben folyamatos és megbízható működés érdekében.

Feladatok:

A létesítmény területén tűzoltási, élet-, és műszaki mentési feladatok ellátása
Tűzvédelmi eszközök és berendezések üzemeltetői-, és egyes berendezések időszakos biztonsági felülvizsgálata
Szakfelszerelések és egyéni védőeszközök karbantartása, az elhasznált vagy megsérült felszerelések, oltóanyagok pótlásása és vonulóképesség visszaállítása
Tűzveszélyes tevékenység végzésénél a tűzoltói felügyelet biztosítása, szükséges engedélyek kiadása
Külső munkavállalók tűzvédelmi oktatása, munkavállalók tűzvédelmi felkészítése
Tűzoltási és műszaki mentési feladatok ellátása a vonulási területen, valamint a TMMT-ben (Tűzoltási Műszaki Mentési Terv) meghatározott feladatok végrehajtása

Elvárások:

Min. középfokú iskolai végzettség
A hivatásos katasztrófavédelmi szerveknél, az önkormányzati és létesítményi tűzoltóságoknál, az önkéntes tűzoltó egyesületeknél, valamint az ez irányú szakágazatokban foglalkoztatottak szakmai képesítési követelményeiről és szakmai képzéseiről szóló 9/2015. (III. 25.) BM rendelet 17. § a) bekezdése szerinti szakvégzettség (pl- katasztrófavédelmi tanfolyamok, tűzoltó alaptanfolyamok, műszaki mentési ismeretek)

Előnyt jelent:

felsőszintű szakirányú végzettség;
minimum 5 éves, hivatásos gyakorlat
tűzoltásvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

Nemzetközi környezet
A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem és változatos béren kívüli juttatási csomag
SZÉP-kártya juttatás: nettó 37.500.- Ft/hó
Melegétkezési lehetőség a telephelyen vagy munkanaponként nettó 1600 Ft étkezési támogatás
Ingyenes céges buszjáratok
Saját autó használata esetén üzemanyagtámogatás
Számíthatsz ránk – EAP Munkavállalói Asszisztens program (ingyenes pénzügyi-, jogi-, egésszéges életmóddal kapcsolatos tanácsadás)

Munkáltató

SK On Hungary Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Irinyi János utca 9.