Az SK On Hungary Kft. ajánlata: utility / facility mérnök / épületgépészet

Az SK On Hungary (SKOH) az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKOH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre egyaránt szükségünk van, (mint gyári munkaerőre,) hogy együtt építsük tovább az SK Group közel 60 éves sikerét. Létesítményüzemeltetési csapatunkba keresünk mérnök munkatársat.

Feladatok:

A gyár épületgépészeti, elektromos és utility berendezéseinek stabil működéséhez szükséges munkák elvégzése és az ehhez szükséges dokumentációk elkészítése (fűtési / hűtési rendszerek; épületgépészet; tűzbiztonsági jelzőrendszerek)
Kapcsolattartás  valamennyi közüzemi szolgáltatóval különösen gépészeti, víz / gáz / szennyvíz rendszerek kiépítésének koordinálása, fenntartása, ellenőrzése terén
Felügyeli a beosztott technikusok, karbantartók tevékenységét. Koordinálja a szükséges épületgépészeti karbantartási terveket
Együttműködés a hatóságokkal, a vonatkozó dokumentáció nyilvántartása, a rendszeres hivatalos nyilatkozatokhoz szükséges vállalati adatok elkészítése, a nyilatkozatok összehangolása
A berendezések helyes működéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek karbantartása, nyomon követése
A módosításhoz, installáláshoz, az áthelyezéshez és elbontáshoz szükséges hivatalos eljárások ügyintézése
A gyárban az energiafogyasztás felmérése, illetve hatékonysággal és energia megtakarítással kapcsolatos mérnöki munkák elvégzése

Elvárások:

Gépészmérnök / villamosmérnök / épületgépész mérnök diploma
Min. 3-5 éves tapasztalat létesítmények fenntartása, üzemeltetése területén (hűtés / fűtés, épületgépész rendszerek, tűzbiztonsági jelzőrendszerek)
Kapcsolattartási/hivatalos eljárások lefolytatásában szerzett adminisztrációs, műszaki irányultságú szakmai tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

SZÉP kártya juttatás nettó 450.000.-HUF / év;  37.500/ hó NETTÓ minden munkavállalónknak
Buszjáratok a környező településekről, ill. saját gépjármű. használata esetén bejárástámogatás
Melegétkezési támogatás
Aktív részvétel egy zöldmezős beruházás folyamatainak elindításában
Hosszútávú munkalehetőség-szakmai előrelépés és fejlődés lehetősége

Munkáltató

SK On Hungary Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Irinyi János utca 9.