Dr. Kovássy Szabolcs Végrehajtói Irodájának ajánlata: ügyviteli alkalmazott

2023. 06. 20. (09:34)

Főbb feladatok, munkák:

Végrehajtó irodába keresek  felsőfokú végzettséggel ügyviteli alkalmazottat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Diploma, felsőfokú végzettség, végrehajtó-jelölt, végrehajtási ügyintéző végzettség. Irodai munkavégzésben szerzett tapasztalat, számítógépes ismeret.
Felhívom a tisztelt jelentkezők figyelmét, hogy  kifejezetten olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik releváns végrehajtói irodában szerzett munkatapasztalattal rendelkeznek. Az ennek meg nem felelő jelentkezők pályázatai érdemi vizsgálat nélkül elutasításra kerülnek!

Kérem, szíveskedjenek a pályázati anyagban (önéletrajzban) tételesen felsorolni, hogy milyen munkafolyamat elsajátításában szereztek tapasztalatot (pl. ügyek érkeztetése, iktatása, ügyindítás, megkeresések kezelése, ki- és bejövő postai küldemények kezelése, letiltás és hatósági átutalási megbízás kiadása, részletfizetési megállapodások megkötése, személyes ügyfélfogadás vagy telefonos kapcsolattartás, árverést előkészítő megelőző folyamatok kezelése, végrehajtó iroda pénzügyi folyamatainak ismerete stb.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Irodai munkában végrehajtási eljásárokban szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

Szakmai előremenetel lehetősége. Teljes munkaidő.

Munkáltató

Dr. Kovássy Szabolcs Végrehajtói Irodája

Székhely:

2900 Komárom, Kelemen László utca 19.