Eladó-pénztáros

2022. 07. 11. (08:24)

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!

Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Napjainkban pedig már 227 üzletünkben közel 4700 munkatársunk tapasztalja meg, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható és gondoskodó munkahelyen.

Feladatok:
A vásárlók segítőkész kiszolgálása
Pénztári munka
Helyben sütött pékáru sütés
Áruk folyamatos feltöltése
Göngyölegek kezelése
Az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása

Elvárások:
Vevőközpontúság
Pontos és alapos munkavégzés
Pontosság
Állóképesség
A munkavégzés helye:
Komárom

Amit mi kínálunk:
Próbaidő utáni átlagosan elérhető jövedelem heti 40 órás műszakban: bruttó 407.753 Ft/hó
A jövedelem ezekre a fizetési összetevőkre épül:
Kezdő fizetés heti 40 órás műszakban bruttó 293.000 Ft
SZÉP kártya juttatás próbaidő letelte után teljes munkaidő esetén, havi nettó 14.000 Ft
Bérpótlékok: műszakpótlék +30%, vasárnapi pótlék +50%
Teljesítményösztönző prémiumok havonta és negyedévente
Egyéb juttatások és kedvezmények: kedvezményes mobiltelefon flottacsomag-, banki számlacsomag- és biztosítás; ünnepi ajándékok

További információ ITT!

Munkáltató

Penny-Market

Teljes név:

Penny-Market Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

2351 Alsónémedi, Penny utca 2.

Fő tevékenység:

Élelmiszer jellegű bolti vegyes kiskereskedelem