Eladó-pénztáros

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése
  • Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése
  • Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása
  • Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

Légy családias közösségünk tagja, ha:

  • Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél
  • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
  • Szívesen és jól kommunikálsz

Munkatársaink visszajelzései alapján:

  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő családi vállalkozásban
  • Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
  • Folyamatos szakmai fejlődéssel, előrelépési lehetőséggel családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Nem igényel nyelvtudást

Megosztom
Elküldöm mailbe

Munkáltató

SPAR Magyarország Kft.

Teljes név:

SPAR Magyarország Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Bicske, SPAR út 0326/1.hrsz

Fő tevékenység:

Élelmiszer jellegű bolti vegyes kiskereskedelem

Kapcsolattartó:

info@spar.hu