Értékesítési képviselő – HORECA (Komárom-Esztergom megye)

2022. 07. 20. (09:16)

Értékesítési képviselő – HORECA Dreher Sörgyárak ZRt. (Komárom-Esztergom megye)
Szenvedélyed az értékesítés és kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel? Jelentkezz hozzánk Értékesítési képviselőnek és kamatoztasd tudásod, miközben olyan márkákat képviselhetsz, melyeket az egész ország szeret!

Amit nyújtani tudunk:
Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás főbb folyamatait online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú)
Hosszútávú munkahelyet biztosítunk számodra
Versenyképes alapbért biztosítunk, melyet minden hónap első munkanapján megkapsz
További juttatásokat is biztosítunk (bónusz, cafeteria, dolgozói sör, egészségbiztosítás)
Munkádat telefonnal és tablettel segítjük, a céges autódat pedig magáncélra is használhatod

Főbb feladatok:
Termékeink értékesítése kereskedelmi partnereink felé, rendelésfelvétel, rendelésgenerálás
Szerződéses feltételek betartatása a partnereinkkel
Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a vevői igények magas szintű kielégítése
Megfelelő termékskála és készlet biztosítása
Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés
Akciók, promóciók lebonyolítása

Munkakör betöltésének feltételei:
Minimum középfokú végzettség: érettségi
B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
Hasonló területen szerzett min. 1-2 éves értékesítési/szakmai tapasztalat
MS Office és Windows felhasználói szintű ismeretek
Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
Teljesítményorientáció, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság
Preferált lakóhely: Esztergom és környéke (előnyt jelent)

Állás, munka területe(i):
Értékesítés, Kereskedelem
Területi képviselő
Értékesítési munkatárs

További információ ITT!