Euro-kom 2000 Kft. állásajánlata: Műszaki előkészítő

2022. 08. 19. (08:41)

Bővülő csapatunkba Műszaki előkészítő munkatársat keresünk.

Társaságunk 23 éve gyártja és értékesíti termékeit. Stabil, állandó, kiegyensújozott beszállítói és vevőkörrel rendelkezünk. Komáromi telephelyünkön kultúrált munka körülményeket biztosítunk. Több munkatársunkkal már több mint 20 éve, mindannyiunk megelégedésére együtt dolgozunk.

Főbb feladatok, munkák:

Vevői árajánlatkérések, megrendelések elkészítése, gyártásra, kivitelezésre történő előkészítése.
Az álláshoz tartozó elvárások:
Megbízható, pontos, önálló munkavégzésre alkalmas kollégát keresünk, aki szeret jó hangulatú munkahelyen, csapattagként is dolgozni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Műszaki végzettség, hasonló munkakörben, ablak, kerítés, pergola gyártó, műanyag, fémipari cégnél szerzett tapasztalat, angol nyelvismeret előny.

Amit kínálunk:

Szabad hétvége, rugalmas, gyerek barát munkaidő, megfelelő bérezés, tiszta, jó hangulatú munkahely. Karácsonyi, szilveszteri teljes leállás.

Állás, munka területe(i):

Szállítás, Beszerzés, Logisztika
Anyaggazdálkodás, Beszerzés
Építőipar, Ingatlan
Műszaki előkészítő

Munkáltató

Euro-kom 2000 Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Asztalos Béla utca 25.