Fegyveres biztonsági őr őrségparancsnok

Csatlakozz hozzánk, és légy egy nagy múltú vállalat csapatának tagja!

A CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt.
FEGYVERES BIZTONSÁGI ŐR ŐRSÉGPARANCSNOKOT
keres komáromi munkavégzéssel.

Cégünk a magyarországi vagyonvédelmi cégek egyik jelentős képviselője, aki közel 30 éve szolgáltatások széles skáláját nyújtja a megbízók értékeinek megvédése érdekében.

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy kihívásokkal teli, és felelősségteljes munkakört betölteni egy stabil, piacvezető trenddel rendelkező vállalatnál.
Amiért érdemes velünk dolgoznod:
Egy elhivatott szakmai csapat tagja leszel, ahol megmérettetésekkel teli munkakört tölthetsz be.

A mindennapi munkádban változatos feladatok várnak rád, amely szakmai fejlődési lehetőséget nyújt számodra.

Feladatok, amikben számítunk Rád:
szervezed, irányítod az őrség szolgálatát és ellenőrzöd a végrehajtást,
biztosítod az objektum védelmét,
koordinálod az őrség állományának kiképzését és továbbképzését,
oktatod a fegyverek kezelését és az őrség fegyverhasználatára vonatkozó szabályokat,
legalább két hetenként ellenőrzöd az őrség részére kiadott fegyver és lőszer meglétét, állapotát,
elkészíted és naprakészen tartod az őrség, riasztási és készültségbe helyezési, valamint minősített időszaki feladattervét,
robbanás, tűz, elemi csapás esetén intézkedsz az életmentésre, elsősegélynyújtásra, az anyagi javak mentésére, a helyszín biztosítására,
rendszeresen tájékoztatod vezetőidet a szolgálat ellátásáról, az őrség helyzetéről, fegyelmi állapotáról,
állandó kapcsolatot tartasz a rendőri szervekkel.

Amit tőled kérünk:
középiskolai végzettség, érettségi,
1-2 éves szakmai tapasztalat,
MS Office és Windows felhasználó szintű ismerete,
fegyverismereti vizsga megléte,
személy- és vagyonvédelmi képzettség,
az 1997. évi CLIX. törvény 7.§ (1) pontja szerinti érvényes vizsga, vagy az Országos Képzési Jegyzékben a fegyveres biztonsági őrök számára meghatározott szakképesítés,
30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány megléte,
élőerős vagyonvédelmi területen gyakorlati tapasztalat,
alkalmazottak foglalkoztatásában, irányításában szerzett gyakorlat.

Ha szeretsz munkatársakkal foglalkozni, innovatív megoldásokat befogadni, mozgalmas környezetben dolgozni, akkor nálunk megtalálod a helyed.

Köszönjük!

Munkáltató

Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. (CIVIL ZRT.)

CIVIL Biztonsági Szolgálat Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Székhely:

1149 Budapest, Angol u. 77.

Fő tevékenység:

felügyelet, riasztórendszerek

Kapcsolattartó:

dobos.melinda@civil.hu