Gépkezelő operátor

2022. 01. 20. (12:22)

Amit kínálunk:

versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
céges buszjárat,
családi támogatások,
törvény által előírtnál magasabb összegű műszakpótlék,
jelenléti bónusz,
termelési bónusz,
tiszta téri, légkondicionált, alacsony páratartalmú munkakörnyezet,
cég által biztosított munkaruházat,
hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Feladataid lesznek:

automata berendezések, gépsorok, kezelése,
folyamatos termelés biztosítása, gépek működésének figyelemmel kísérése,
gépek alapanyaggal történő feltöltése,
kész és félkész termék minőségének ellenőrzése, csomagolása,
egyszerű kézi/gépi szerelési műveletek, kisebb hibák elhárítása,
termelési terület tisztaságának fenntartása.

Téged keresünk, ha:
minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel,
van gépkezelői tapasztalatod,
kiismered magad a gyártási környezetben.

Előnynek tekintjük, ha:
van tapasztalatod automata gépekkel, berendezésekkel,
dolgoztál már tiszta téri munkakörnyezetben,
alapfokú számítógépes ismeretekkel rendelkezel.

Egyéb információ:
Vállalatunk jelenleg több területre is keres gépkezelő operátorokat. Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot. Az egyes termelési területekről bővebb információt az interjú keretében szerezhetsz. Az interjú során lesz lehetőségünk megtalálni a Hozzád és tapasztalataidhoz leginkább passzoló területet. Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com