Gyógyszercsomagoló gépkezelő

A VIATRIS egy új globális gyógyszeripari vállalat, melynek részeként a Mylan Hungary Kft is küldetésének tekinti, hogy világszerte és az élet minden szakaszában egészségesebb életet biztosítson az emberek számára.

Ezt a következők révén tesszük:

Hozzáférhetőség: világszerte kiváló minőségű, megbízható gyógyszereket biztosítunk
Vezető szerep: fenntartható módon nyújtunk innovatív megoldásokat
Partnerség: szakértelmünk folyamatosan az emberek szolgálatában áll

A komáromi telephely a vállalat stratégiailag fontos gyógyszer csomagolási központja az Európai Unióban. Közel 120 millió karton csomagolását, felszabadítását és disztribúcióját végezzük. A komáromi telephely a vállalat európai régiós minőségügyi központja, ahol az Európai Unióban értékesített, a helyi üzemben vagy az Európai Unió más országában, illetve harmadik országban csomagolt termékek minőségellenőrzését és felszabadítását végezzük. Az Európai Unióban az egyik legmodernebb és legnagyobb minőségellenőrzési laborral rendelkezünk, éves szinten közel 6000 késztermék analitikai vizsgálata zajlik. Egyben mi vagyunk az európai régió Minőségügyi Kiválóság Központja.
500 főre emelkedett a munkavállalók létszáma, akik képzésére és fejlesztésére nagy figyelmet fordítunk.
A kihívásoknak megfelelve nap mint nap változást hozunk a világba, a Gyógyszercsomagoló gépkezelő pozíció pedig az alábbi módon járul ehhez hozzá:

Feladatok:
Automata gyógyszercsomagológép üzemeltetése
Alapanyag felkészítése és előkészítése a csomagolásra
Késztermék szakszerű kezelése (gyűjtőzés, raklapképzés)
Alapszintű technikai problémák elhárítása, megoldása és adminisztrálása
Megrendeléshez tartozó dokumentáció kezelése, vezetése
Minőségbiztosítási és minőségellenőrzési feladatok elvégzése a teljes csomagolás során

Elvárások:
Szabálykövető és precíz munkavégzés
3 műszakos munkarend vállalása
Felhasználói szintű számítógép-kezelési gyakorlat
Gyártó vállalatnál szerzett gépkezelői tapasztalat előny
Csapatjátékos és dinamikus munkát szerető személyiség

Amit kínálunk:
Kiemelkedő alapbér
50%-os délutáni és 80%-os éjszakai pótlék
Éves bónusz
Cafeteria
Ingyenes étkezés
Bejárás támogatás, ingyenes céges buszjáratok
Letelepedési támogatás
Dolgozói élet- és balesetbiztosítás
Angol nyelvoktatás
Tiszta, gyógyszeripari környezet

Munkáltató

MYLAN

Teljes név:

Mylan Hungary Kft.

Székhely:

Mylan utca 1. Komárom

Fő tevékenység:

Gyógyszerek gyártása