Junior mérnök

2022. 04. 14. (13:05)

Főbb feladatok, munkák:
Junior mérnöki programunk keretében leendő kollégáink megismerkedhetnek az általunk gyártott termékekkel, illetve folyamatokkal.
A betanulási időszak után lehetőség van specializálódni, termék- , folyamat, logisztikai-, hibakereső-, ipari-, IT-, de akár minőségbiztosítási mérnöki pozícióra is.

Már 13 éve működő, telekommunikációs berendezések szerelésével és tesztelésével foglalkozó gyáregységünkbe, illetve a most induló SMT gyártásunkra is várjuk pályakezdő kollégák jelentkezését is.
Az álláshoz tartozó elvárások:
Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
Jó kommunikációs készség
Tanulásra való hajlandóság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Multinacionális környezetben eltöltött fél év, akár gyakornokként is
Állás, munka területe(i):
Mérnök
Gépészmérnök

Munkáltató

Foxconn

Teljes név:

Cloud Network Technology Kft. – Foxconn

Székhely:

Bánki Donát utca 1. Komárom 2900

Fő tevékenység:

Számítógép és perifériás eszközök gyártása

Kapcsolattartó:

toborzas@emea.foxconn.com