Kalibráló technikus

Amit kínálunk:
versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
céges buszjárat,
családi támogatások,
tiszta téri, légkondicionált, alacsony páratartalmú munkakörnyezet,
munkaruha,
hosszútávú, stabil munkalehetőség.
Feladataid lesznek:
belső kalibrálások végrehajtása,
mérési jegyzőkönyvek/jelentések készítése,
belső kalibráláshoz használt mérőeszközök felügyelete, karbantartása,
kalibráláshoz kapcsolódó egyéb dokumentáció elkésztése, felügyelete, archiválása (kalibrálási bizonyítványok, eszközlista, karbantarási feljegyzések),
minőségügyi riportok készítése (napi, heti, havi jelentés),
társosztályokkal való kapcsolattartás, kalibrálási tevékenységek szervezése,
külső kalibráló cégekkel való kapcsolattartás, munkaszervezés, kivitelezés felügyelete, dokumentáció kezelése.

Téged keresünk, ha:
műszaki irányú, minimum technikusi végzettséggel rendelkezel (villamos alapképzettség),
office programokat felhasználói szinten használod,
határozott, rugalmas és célorientált személyiség vagy,
legalább három év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel.
Előnynek tekintjük, ha:
kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel,
ISO 17025, VDA 1, VDA 6.5 szabványok, minőségügyi technikák (SPC, Kaizen, 5S, MSA) ismeretekkel rendelkezel,
3D koordináta-gépeket ismered és programozásukban jártas vagy.

Egyéb információ:
Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot.

Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye: Komáromi ipari park
Állás, munka területe(i):
Gyártás, Termelés,
Gyártás technikus,
Műszaki munkatárs,
Szakmunka,
Műszerész

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com