Külterületi és Támpont Kézbesítő

Csatlakozz TE is a MAGYAR POSTA ZRT. csapatához!

A Magyar Posta megbízható és kiszámítható foglalkoztató, családias munkahely. Belépésed követően segítséget és képzést is nyújtunk, hogy könnyen és hatékonyan el tudd látni jövőbeli feladataid.

Ha szereted a változatos, aktív munkát és fontos, hogy ne legyél helyhez kötve a munkavégzés alatt, akkor jelentkezz hozzánk!

Munkatársat keresünk
Külterületi és Támpont Kézbesítő pozícióba

FELADATOK:
A küldemények érkezés utáni szétosztása, címhelyre rendezése
Levelek és küldemények gépkocsival történő külterületi kézbesítése a címzettek részére, kapcsolódó díjak beszedése, szolgáltatás ellenértékének beszedése, számla és nyugta adása.
Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
Küldemények ki és beszállítása cégek részére
Komárom fiókpostáihoz küldemények ki és beszállítása
Menet (kézbesítés) közben és támponton küldemény felvétel
A járással kapcsolatos információk gyűjtése, átadása.
Meghatározott tervelvárások szerinti értékesítést elősegítő feladatok ellátása: ajánlás, címközvetítés, hírlap előfizetés-gyűjtés, hírlap és sorsjegy értékesítés.
Levélgyűjtő szekrények előírt időben történő ürítése.
Leszámolás a küldeményekről, beszedett összegekről

ELVÁRÁSOK:
8 általános iskolai végzettség
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNY:
B kategóriás vezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK:
A munkavégzés helye: Komárom 1 posta és körzeti kézbesítő postái (2900 Komárom, Czibor u 3. Komárom-Esztergom megye)
Napi munkaidő: 8  óra
A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető
Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
Munkaruha és védőfelszerelés juttatás
Munkába járási támogatás
Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
Határozott munkaviszony: 2023.01.31-ig
Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Szabad hétvégék és ünnepnapok
3 hónapot követően: brutto 20.000,-ft cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Egyéb fizikai munka

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod a „ITT” athatod le vagy a HR Üzleti Partner Központ, Budapest 1540 levélcímre küldheted el.

Munkáltató

Magyar Posta Zrt.

Székhely:

2900 Komárom Czibor utca 3.