Minőségügyi mérnök

2022. 05. 31. (13:31)

Európa legnagyobb független, összehajtható kartondobozokat gyártó vállalataként 7 országban 10 gyáregységgel vagyunk jelen, kiemelkedő tapasztalattal rendelkezünk az offszet nyomtatott kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok gyártása területén.Ha szeretnél tagja lenni egy fiatalos, befogadó, európai vallalati kultúrával rendelkező cégnek, akkor jelentkezz. Csapatunk tagjaként segítségedre leszünk a beilleszkedéstől a továbbképzési lehetőségeket át a hosszútávú szakmai fejlődésig.

Főbb feladatok, munkák:
Minőségügyi reklamációk regisztrálása, kivizsgálása, megválaszolása
Dokumentumrendszer fenntartása, fejlesztése
Belső és beszállítói auditok végrehajtása
A minőségellenőri csapat szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 2 év minőségügyi mérnöki vagy technikusi tapasztalat
Középszintű angol nyelvtudás
Haladó számítógépes ismeretek Excel, Word, Power Point
Határozottság, döntésképesség

Amit kínálunk:
Versenyképes bércsomag
Élelmiszeripari termékekhez hűen tiszta, biztonságos és szabályozott munkakörnyezet
Mentorált betanulási program
Stabil, hosszútávú karrierlehetőség
Fejlődési és tanulási lehetőség
Családias, dinamikus légkör

Állás, munka területe(i):
Mérnök
Minőségbiztosítási mérnök