Műszakvezető (Modulgyártás)

2022. 03. 11. (14:19)

Az SK On Hungary (SKOH) az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKOH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumlátorbeszállítója, EV-akkumlátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre egyaránt szükségünk van, (mint gyári munkaerőre), hogy együtt építsük tovább az SK Group közel 60 éves sikerét.

Főbb feladatok, munkák:
A modulgyártó üzemegységhez kapcsolódó gyártásirányítási, műszakvezetési feladatok
Az előírt termelési folyamatok betartatása a termelési tervek megvalósítása során
Az előírt termelési területen dolgozó operátorok munkájának hatékony koordinálása
Termelési és minőségi mutatók figyelemmel kísérése és javaslattétel a javításra
A heti műszakbeosztás elkészítése, műszaklétszám napi szintű nyomonkövetése
Folyamatos egyeztetés a társosztáylokkal
Napi termelési jelentések ellenőrzése
Termelési terület rendezettségének és tisztaságának folyamatos biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Folyamatos műszakos munkarend vállalása
Műszaki szakirányú középfokú végzettség (előny: mechatronikai, villamossági, finommechanikai, elektrotechnikai vagy gépészmérnöki/vegyészmérnöki végzettség)
Tapasztalat nagyobb (20+fős) csapatok vezetésében
Rugalmasság és folyamatos igény a fejlődésre
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
A termékek bevonatolásának gyártási folyamatában szerzett tapasztalat (bármilyen iparágból)
Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Elsajátíthatod az elektromos autók akkumlátor technológiáját
A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem, bónuszrendszer és változatos béren kívüli juttatások
SZÉP kártya juttatás nettó 450.000.-HUF/év; 37.500/hó NETTÓ minden munkavállalónknak
Buszjáratok a környező településekről, ill. saját gépjármű használata esetén bejárástámogatás
Melegétkezési lehetőség a gyár területén
Aktív részvétel egy zöldmezős beruházás folyamatainak fejlesztéseiben
Hosszútávú munkalehetőség-szakmai előrelépés és fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):
Gyártás, Termelés
Termelésirányítás
Műszakvezető
Gyártás, Termelés vezető

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com