Pénzügyi asszisztens

2022. 05. 18. (11:41)

Feladatok:
Átutalási megbízások létrehozása a bank online rendszerében,
Házipénztár kezelése és a pénzmozgás rögzítése,
Pénzügyi folyamat betartása, pénzügyi rendszerek kezelése,
Pénzügyi dokumentációk elkészítése, ellenőrzése, kezelése, archiválása,
Külső valamint belső könyvelési folyamatban való részvétel és a folyamat támogatása,
Napi kapcsolattartás a külső könyvelő céggel és a belső partnerekkel,
Kimutatások készítése, kontrolling tevékenység támogatása,
Tárgyi eszközök- és leltározási folyamatokban való részvétel és támogatása,
Havi, negyedéves, éves és egyéb zárások készítése, támogatása,
Bejövő és kimenő számlák rögzítése, kifizethetőség ellenőrzése, kifizetés megtörténtének rögzítése,
Adó visszaigénylés és bevallás támogatása.

Elvárások
Kommunikáció képes angol nyelvtudás,
Legalább középfokú pénzügyi, számviteli végzettség,
1-2 év tapasztalat hasonló munkakörben,
Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
SAP ismeretek előny.

Állás, munka területe(i):
Pénzügy, Könyvelés
Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Munkáltató

BYD

Teljes név:

BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft.

Székhely:

Puskás Tivadar u., Komárom

Fő tevékenység:

Buszgyártás

Kapcsolattartó:

tadjer.adam@byd.com