Pénzügyi asszisztens

2022. 01. 20. (12:55)

Amit kínálunk:
versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
munkába járás támogatás,
szakmai kihívás,
fiatalos, jó hangulatú csapat,
modern irodai munkakörnyezet.

Feladataid lesznek:
beérkező számlák iktatása és rendszerben történő feldolgozása, könyvelése,
havi és negyedéves zárással kapcsolatos feladatok,
kimutatások, elemzések, statisztikák készítése,
partnerek adatainak folyamatos egyeztetése, adatok frissítése a vállalatirányítási rendszerben,
társterületek támogatása pénzügyi-számviteli, számlázási folyamtokban.

Téged keresünk, ha:
legalább középfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezel,
legalább 1 év releváns tapasztalatod van pénzügy területén,
kommunikációképes angol nyelvtudásod van (nem okoz gondot külföldi vezetővel a mindennapi kommunikáció)

erős felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak (Excel, Word, PowerPoint),
kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel.
Előnynek tekintjük, ha:
van tapasztalatod SAP rendszerrel,
dolgoztál már multinacionáli vagy gyártó vállalatnál.

Állás, munka területe(i):
Pénzügy, Könyvelés
Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com