SK On Hungary Kft. állásajánlata: Minőségirányítási mérnök

2022. 08. 19. (08:35)

Az SK On Hungary (SKOH) az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKOH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumlátorbeszállítója, EV- akkumlátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését. A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre egyaránt szükségünk van, (mint gyári munkaerőre), hogy együtt építsük tovább az SK Group közel 60 éves sikerét.

A minőségügyi laboratórium (ICP) csapatához keressük mérnök kollégáinkat.

Csatlakozz hozzánk MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK pozícióba!

Főbb feladatok, munkák

Aktív részvétel a folyamat-minőségirányítás feladataiban
Laboratórium menedzsment
Labor eszközök értékelése (MSA – R&R)
Alapanyag és félkész termékek vizsgálati folyamatainak irányítása
Aktív részvétel és az IATF 16949, VDA 6.3, és a beszállítói auditokon
A bejövő áru minőség-ellenőrzési csapat munkájának támogatása
Beszállítói reklamációk indításában való aktív részvétel
Kalibrálások, berendezések javításának és karbantartásainak koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások

Egyetemi és/vagy főiskolai végzettség
Min. 1-2 hasonló területen szerzett tapasztalat
Határozott, rugalmas és célorientált személyiség
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Elsajátíthatod az elektromos autók legújabb akkumlátor technológiáját
A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem, bónuszrendszer és változatos béren kívüli juttatások
SZÉP kártya juttatás nettó 450.000.-HUF / év; 37.500.- HUF / hó NETTÓ minden munkavállalónknak
Melegétkezési lehetőség a gyár területén
Hosszútávú munkalehetőség- szakmai előrelépés és fejlődés lehetősége
Munkábajárás támogatása
Az állás betöltéséhez előnyt jelent
IATF 16949, VDA 6.3 folyamatok ismerete
Minőségügyi technikák ismerete: MSA, R&R, SPC, CP
Vegyész szakirányú végzettség

Állás, munka területe(i):

Gyártás, Termelés
Minőségbiztosítás
Mérnök
Vegyészmérnök
Minőségbiztosítási mérnök

A további részletekért kattints IDE!

Munkáltató

SK On Hungary Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Irinyi János utca 9.