Software Developer

2022. 02. 18. (09:50)

A FOXCONN csoport tagjaként működő, Foxconn Industrial Internet leányvállalata a Cloud Network Technology Kft., az 1974-ben alapított tajvani óriásvállalat legfontosabb hazai képviselője. Magyarországon 2003 óta működünk. A világ legnagyobb amerikai és ázsiai elektronikai cégeinek gyártunk berendezéseket, hálózati eszközöket és computer termékeket.

Büszkék vagyunk arra, hogy a Magyarországon működő nagyvállalatok közt 2019-ben a legnagyobb árbevétel növekedést mi értük el, a bevételünk 453 milliárd forintra emelkedett, ezzel elnyertük az Év vállalata díjat a Figyelő TOP 200-as gáláján.  Mindemellett nagy hangsúlyt fektetünk a munkavállalóink elkötelezettségének növelésére, remekül kialakított közösségi terekkel, kávézóval, vállalati étteremmel, közös programokkal.

Bővítjük a gyárunk raktározási kapacitását, illetve kissé bővíteni szeretnénk a jelenlegi létszámunkat, ezzel igazodva a szerverek, és storage eszközök iránti, folyamatosan növekvő kereslethez.

Feladatok:
Projektekben, fejlesztési folyamatban való részvétel; –
Java, PHP alapú webes megoldások fejlesztése;
új és meglévő szoftverek fejlesztése és tesztelése
fejlesztési igények menedzselése projektkezelő rendszerben
szakértői támogatás biztosítása incidenskezelésben, problémamegoldásban

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Rendszerintegrációs ismeretek
Objektumorientált programozási szemlélet és ismeretek
Webfejlesztési ismeretek (HTML, CSS, Javascript)
Komplex tapasztalat JAVA fejlesztésben
MSSQL ismeret
Kifejezetten jó együttműködési és kommunikációs készség
Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Kiváló problémamegoldó képesség, komplex problémák megoldásához
Precíz és önálló, másoktól független munkavégzés

Előnyt jelent:
PHP, C# ismeret
MVC tapasztalat
verziokezelő megoldások (GIT, SVN),
Webservice/Rest API-k ismerete (XML/JSON) írása
DEVOPS modszertan ismeret

Amit kínálunk:
Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy komoly elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

Versenyképes juttatási csomag
Pozitív munkahelyi légkör, jó csapat
Állás, munka területe(i):
IT programozás, Fejlesztés
Programozó, Fejlesztő

Munkáltató

Foxconn

Teljes név:

Cloud Network Technology Kft. – Foxconn

Székhely:

Bánki Donát utca 1. Komárom 2900

Fő tevékenység:

Számítógép és perifériás eszközök gyártása

Kapcsolattartó:

toborzas@emea.foxconn.com