SPAR Magyarország Kft. ajánlata: részlegvezető (Komárom)

2023. 03. 27. (06:56)

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
SPAR karrier. Jó döntés

Komáromi SPAR szupermarketünkbe keresünk új kollégát, az alábbi pozícióba:
Részlegvezető (Komárom)

Az alábbi feladataid lesznek:

Szakterülethez tartozó áruk rendelése, szortiment tartás, készletgazdálkodás
Hatékony munka megszervezése
Polctükörnek, SPAR előírásoknak és szavatossági időnek megfelelő árukihelyezés
Munkaidő beosztás, szabadság ütemezés elkészítése beosztott dolgozók részére

Csatlakozz hozzánk, ha:

A kereskedelem területén vezetői tapasztalatot szereztél
Előny, ha kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
Megbízhatóan, lendületesen végzed a Rád bízott feladatokat
Mi vár Rád a SPAR-nál?
Egy bejelentett, biztos munkahelyet, ahol elismernek, és megbecsülnek
Fontos a kiszámítható, versenyképes bér és az alapjövedelmen kívüli számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
Érdekel a szakmai fejlődés, és az előre lépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben

Ezen felül, amit még kínálunk:

BKK, és /vagy távolsági bérlet térítés,
Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatás,
Egyéb juttatások,
Szakmai fejlődés és előre lépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben,
Bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek és megbecsülnek.
Munkavégzés helye:

Komárom, Klapka György út 69.

Munkáltató

SPAR Magyarország Kft.

SPAR Magyarország Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Bicske, SPAR út 0326/1.hrsz

Fő tevékenység:

Élelmiszer jellegű bolti vegyes kiskereskedelem

Kapcsolattartó:

info@spar.hu