Szakeladó-pénztáros

2022. 08. 03. (08:01)

SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

SPAR karrier. Jó döntés.

Az alábbi feladataid lesznek:
A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése
Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése
Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása
Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

Csatlakozz hozzánk, ha:
Nem okoz problémát a kétműszakos munkarend, vagy a hétvégi munkavégzés vállalása
Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél
Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
Megbízhatóan, lendületes végzed a rád bízott feladatokat
Szívesen és jól kommunikálsz

Mi vár Rád a SPAR-nál?
Egy bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek, és megbecsülnek
Kiszámítható, versenyképes bér, és az alapjövedelmen kívül számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
Szakmai fejlődés, és előrelépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben

Állás, munka területe(i):
Szakmunka
Bolti eladó, Pénztáros

Munkáltató

SPAR Magyarország Kft.

SPAR Magyarország Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Bicske, SPAR út 0326/1.hrsz

Fő tevékenység:

Élelmiszer jellegű bolti vegyes kiskereskedelem

Kapcsolattartó:

info@spar.hu