Termeléstervező

2022. 06. 27. (07:11)

A Racemark International Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Racemark International Kft. alapítás éve 2013,
amely a komáromi Ipari parkban található.
Prémium kategóriás autókba történő szőnyegek gyártása a fő profil.

A RACEMARK® gyártja a világ legjobb autóipari padlószőnyegeit és belső tereit. Ügyfeleink közé tartozik az Acura, az Aston Martin, az Audi, az Automobili-Pininfarina, a Bentley, a BMW, a Chrysler, a Fisker Inc, a GM, a Honda, a Hyundai, a Kia, a Lamborghini, a Lotus, a Lucid, a McLaren, a Mercedes-Benz, a MINI, a Mitsubishi, a Porsche, a Renault, a Rivian, a Rolls Royce, a Subaru, a TESLA, a Toyota és a Volkswagen.

Főbb feladatok, munkák:
A termelési terv  összeállítása, frissítése a vevői igények, a rendelkezésre álló kapacitások, és a készletek figyelembevételével, illetve annak folyamatos felügyelete együttműködve a termelő és logisztikai területekkel.
Az ügyfelek felé történő szállítási képesség biztosítása a költséghatékonysági szempontok figyelembevételével.
Kapacitástervezés a termelő és logisztikai területtel karöltve.
A rendszerekben alkalmazott készletbiztosítás megteremtése, a készletképzéssel kapcsolatos felelősségvállalás.
Rövid (napi, heti, havi) és középtávú (negyedéves és féléves) termelési és logisztikai előrejelzések, tervek elkészítése.
Részvétel  logisztikai koncepciók fejlesztésében és megvalósításában, az üzemen belüli anyagáramlás fejlesztésében és átalakításában aktív részvétel
Az programtervezésre használt információs rendszerek rendszerek önálló adat és törzsadat karbantartása.
Az esetenként kapott további feladatok, és (rész)projektek/programok átvétele.
Az ügyfelek megrendeléseinek a fogadása, ezek hitelesítése, beállítás az ERP rendszerben a schedulere-ek támogatásával
A raktárkészletek létrehozása, összehangolása és optimalizálása.
A készletingadozási sáv önálló behangolása, a gyártási megvalósíthatóság ellenőrzése a kapacitások függvényében.
A bizonylatok létrehozása / hitelesítése
Alkatrész törzs- / darablisták esetlegesen fontos munkaterv adatainak a saját hatáskörben történő kidolgozása / karbantartása.
Részvétel a leltározásokban.
Részvétel a logisztika FMEA végrehajtásában.
Anyagáramlási elemzések és a gyenge pontok meghatározása.

Általános feladatok:
Projekt / csoport orientált munkahelyi légkör kialakítása, fenntartása.
A felelősségteljes és önálló közreműködés a minőségbiztosítási és irányítási rendszer létrehozásában.
A költségcsökkentési lehetőségek felderítése és kihasználása, aktív részvétel  folyamatos fejlesztési folyamatban.
A szükséges adminisztráció elvégzése.
Az esetlegesen felmerülő problémákról a közvetlen felettes értesítése.
Az álláshoz tartozó elvárások:
Átgondolt munkavégzés, csoportorientált magas szintű szervezési, jó kommunikációs képesség, terhelhetőség, rugalmasság, kezdeményező képesség, kreativitás, szervezői képesség, kifejezett felelősségtudat, részletekbe menő munkavégzés, magabiztosság.

Végzettség/képzettség:Logisztikai, irányítási, diszpozíciós és anyagi ellátás területén szerzett képesítések,
Szervezési, tervezési, illetve kommunikációs és probléma megoldási technikák ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
A logisztikai/anyaggazdálkodási területén szerzett tapasztalatok nemzetközi környezetben (elsősorban az autó és autó alkatrész gyártás területén).
Megalapozott tapasztalatok a programtervezésben, programirányításban készletkövetési tevékenységekben.
ERP/SCM rendszerek, tervezési technikák, ERP rendszertechnikai ismeretek, beleértve az ezekhez tartozó számítógépes ismereteket
A minőségbiztosítási rendszerek ismerete előny.

Amit kínálunk:
családias légkörű vállalat, multinacionális hátérrel,
hosszútávra szóló munkalehetőség, biztos háttér egy dinamikusan fejlődő cégnél,
azonnali kezdési lehetőség,
havi nettó 30.000 Ft cafeteria,
éves teljesítmény bónusz,
ajánlói bónusz bruttó 200.000 Ft,
ingyenes kávé, tea, capuccino, forrócsoki,
kedvezményes edzőterem bérlet vásárlási lehetőség.
Állás, munka területe(i):
Gyártás, Termelés
Termeléstervező/Gyártástervező

Pályázati anyagához kérjük csatolni szíveskedjen az alábbi dokumentumokat:

– Önéletrajz magyar nyelven,
– Motivációs levél,
– Bruttó fizetési igény,
– Ajánlólevél, ha van.

Munkáltató

RACEMARK

Teljes név:

RACEMARK International Kft

Székhely:

Puskas Tivadar u.6 Komarom

Fő tevékenység:

Autós szőnyegek varrása

Kapcsolattartó:

cv.komarom@racemark.com